Novinky

22.05.2020 Obnovení činnosti Mraveniště

Kroužky, které otevíráme, budou probíhat až do konce června! Děkujeme

09.03.2020 Kapacita Táborů!

Je nám líto, pokud se Vaše dítě nedostalo na Vámi zvolený tábor. U příměstských táborů je tradičně ohromný zájem o účast a není v našich silách uspokojit všechny žádosti. Snažíme se, aby nabídka táborů byla co nejširší. Letos jsme nabídku příměstských táborů rozšířili o dva. Děkujeme za pochopení.

06.03.2020 Klientský účet-Přihlášení

Klientský účet-Přihlášení

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 12

Hurá do přírody

OBSAZENO!

06.07.2020 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Čeká nás týden plný výprav do přírody, výletů, her, stopovaček, geocachingu,atd. Zahrajeme si na kytaru u ohně a dle počasí nás nemine koupačka. Za velmi špatného počasí, kdybychom náhodou nemohli jít do přírody, využijeme zázemí Mraveniště, budeme hrát hry a třeba něco zajímavého tvořit.

Prázdninová dobrodružství

OBSAZENO!

06.07.2020 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Pojďte vyrazit do přírody a zažívat pravá prázdninová dobrodružství. Čekají nás hry venku, koupání, výlety, sportování, ale i tvoření. Dokud počasí dovolí, vyrazíme za dobrodružstvím ven, pokud nám nebude nakloněno, využijeme zázemí Mraveniště. Všichni malí mravenci si užijí spoustu zábavy a budou se moci vyřádit ve společnosti kamarádů a kamarádek.

Atletické soustředění

13.07.2020 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Tábor je určen dětem, které mají zájem o atletiku a jsou fyzicky zdatné, nebo pro děti které již navštěvují kroužek atletiky. Sportovně náročnější týden bude veden formou atletického soustředění. Součástí bude také celodenní výlet. Výběr fyzicky zdatných dětí!

Léto s keramikou

OBSAZENO!

13.07.2020 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Pro děti se zájmem o keramiku, tvoření, hry a toulky přírodou. Součástí bude také celodenní výlet.

Po stopách záhad

OBSAZENO!

13.07.2020 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Máte rádi únikové hry? My také, a proto jsme si jednu takovou vymysleli. S tím rozdílem, že nebudeme unikat z místnosti, ale řešit sérii hlavolamů v srdci Tachova a okolí. Tábor je určen všem dětem, které mají rády tajemství, záhady a pověsti. Zkuste se na pár dní stát novodobým Sherlockem Holmesem a proniknout do světa téměř detektivního. Před námi je týden plný her a výletů za šiframi, které čekají na vyluštění. Pojďte s námi uniknout nudě!

"Za poklady přírody" Jindřichův Hradec

20.07.2020 Pobytový tábor je pro všechny děti od 6 do 11 let, které zajímá svět a příroda kolem nás. Náš pobyt bude dobrodružný již tím, že budeme žít v souladu s přírodou. Vyzkoušíme si, jak správně třídit odpady, jak si sami umlít mouku a vyrobit z ní třeba palačinky. Budeme prozkoumávat okolní přírodu - jednou na pramicích, jindy objevíme svět tamních hnízdících ptáků. Čeká nás i výlet do Třeboně do záchranné stanice pro živočichy a prostor bude také pro vlastní fantazii a hry v přírodě.

Cyklovodácký ve Svatošských skalách

Poslední místo!

20.07.2020 Pobytový tábor je určen klukům a holkám od 8 let, kteří mají rádi vodáctví, cyklistiku a s ním spojené aktivity. Tábor je určen pro děti s dobrou fyzickou kondicí! Děti si užijí spoustu legrace, získají nové zkušenosti, poznají zajímavé prostředí a nové kamarády. Ubytování: Svatošky - dětský ráj s.r.o. www.svatosskeskaly.cz

Keramika v přírodě - Jindřichův Hradec

20.07.2020 Pobytový tábor pro děti od 8 let se zájmem o keramiku, turistiku a vyrábění. Děti si užijí spoustu legrace, získají nové zkušenosti, poznají zajímavé prostředí a nové kamarády. Ubytování: Mlýn Radouňka - Jindřichův Hradec

Pro malé slečny

OBSAZENO!

27.07.2020 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Pro slečny se zájmen o tanec, módu, šití, vaření, hry, toulky přírodou. Součástí bude také celodenní výlet.

Sportovní

OBSAZENO!

27.07.2020 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ, které rády sportují a jsou fyzicky zdatné. Týden bude nabitý sportem, výlety po okolí Tachova, jízdou na koloběžkách, plaváním, atd. Součástí bude také celodenní výlet.

Akrobatický

17.08.2020 Příměstský tábor pro děti od 3. třídy ZŠ. Prázdniny se chýlí ke konci, ale Ty se můžeš stále naučit něčemu novému a užít si spoustu legrace a sportování! Dopoledne Tě sourozenci Pávkovi budou učit základům akrobacie a odpoledne se s nimi rozhodně nudit nebudeš. Zajdeme si na kolečkové brusle, zalezeme si na boulderu a k nějaké míčovce snad taky dojde. Tábor je pro kluky i holky, kteří se rádi hýbou a skotačí. Tábor je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Těšíme se na Tebe, Kateřina a Petr.

Lovci záhad - Tábor zprostředkovaný

19.08.2020 Tábor zprostředkovaný. Veškeré inforamce o táboře naleznete na internetových stránkách (www.natabor.snadno.eu) a na přiloženém dokumentu (LTD Kořen 2020 - Lovci pokladů). Přihlášky je možné vyzvednout v DDM Tachov. Letní Dětské Tábory - Bobák z.s.

Filtry

květen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31