Novinky

29.03.2021 Novinky

TÁBORY AKTUÁLNĚ; INFO PRO STUDENTY; MRAVENČÍ DENÍČEK Nová postupně vznikající rubrika: CO KDY KDE; Mravenčí BLOG

01.03.2021 Máme nový Vnitřní řád DDM Tachov

Jsou v něm nově upraveny podmínky vratek za kroužky, tábory a jiné akce.

01.09.2020 .

Tábory - léto 2021

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 12

Koloběžkování s úsměvem

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy do 6. třídy ZŠ. S koloběžkou tam i zpět, objedeme Tachov hned. Tábor je určen dětem, které mají zájem o koloběžkování a jsou fyzicky zdatné. Týden bude založený na vysvětlení techniky jízdy, zručnosti, obratnosti, bezpečné jízdě v terénu i na silnici. Nebudeme podnikat však jen výlety na koloběžce, budeme i chodit, cvičit, hrát různé hry, vyrábět a plnit úkoly. Naučíme se také starat o koloběžku a vysvětlíme si pravidla silničního provozu. Naplánované jsou i celodenní výlety mimo Tachov, hlavně na koloběžce. Výběr fyzicky zdatných dětí! Denně jízdy kolem 10 km. Vlastní koloběžka s nafukovacími koly výhodou, omezený počet koloběžek k zapůjčení v Mraveništi (jakákoliv koloběžka s malými kolečky je možná jeden určený den v týdnu), přilba, vhodné oblečení, kvalitní obuv a chuť koloběžkovat.

Pohodička

Obsazeno

19.07.2021 Příměstský tábor Pohodička, aneb stačí malá fyzička, pro děti od 1. třídy ZŠ. Léto je čas, který jde strávit pohodově, ale i aktivně. A takový bude náš tábor. Bude zaměřený všestranně tak, aby něčeho nebylo málo a jiného zase moc :) Budeme chodit do přírody, na výlety, budeme hrát různé hry, stopovačky, atd. Zahrajeme si na kytaru u ohně a dle počasí nás nemine koupačka. Za velmi špatného počasí, kdybychom náhodou nemohli jít do přírody, využijeme zázemí Mraveniště, kde budeme hrát stolní hry a třeba něco zajímavého tvořit.

VýLetnění

Obsazeno

19.07.2021 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Pojďte s námi užívat prázdnin se vším všudy. K létu patří příroda a výlety, ale také takové to "letnění" - užívání si koupání, společných her i tvoření :-) Čeká nás tedy směs toho nejlepšího, co se dá o prázdninách zažít. Dokud počasí dovolí, vyrazíme za zábavou ven, pokud nám nebude nakloněno, využijeme zázemí Mraveniště. Těšíme se na všechny malé i větší mravence :-)

Atletické řádění

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Tábor je určen dětem, které rády sportují, hrají hry. Týden bude nabitý sportem, legrací, výlety po okolí Tachova, jízdou na koloběžkách, plaváním. Zařazeny budou atletické dovednosti. Děti které navštěvují kroužek Atletiky, půjdou povinně :-) Součástí bude celodenní výlet. Moc se na Vás těšíme!

Pro malé slečny

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Pro slečny se zájmen o tanec, módu, šití, vaření, hry, toulky přírodou. Součástí bude také celodenní výlet.

Harry Potter - Tábor zprostředkovaný

31.07.2021 Tábor zprostředkovaný. Veškeré inforamce o táboře i možnost přihlášení naleznete na internetových stránkách (www.tabor-bobak.cz) Letní Dětské Tábory - Bobák z.s.

Keramika v přírodě - Horažďovice

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Pobytový tábor pro děti od 8 let se zájmem o keramiku, turistiku a vyrábění. Děti si užijí spoustu legrace, získají nové zkušenosti, poznají zajímavé prostředí a nové kamarády.

Letní AEROBIK

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Příměstký tábor pro děti, žáky, studenty. Pro zájemce bude připraven celodenní pestrý program zaměřený na sport, ale i další volnočasové aktivity. Během dopoledne proběhne trénink aerobiku, stepů, komerčního aerobiku, zumby, základů atletiky. Samozřejmostí bude spousta her, a to nejen na hřišti, ale i v přírodě. Po dobrém obědě v restauraci bude následovat relax na koupališti nebo v bazénu. Užijeme si spoustu zábavy na výletě s koloběžkami i při soutěži v discgolfu. Bude nás čekat plážový volejbal, přehazovaná, basketbal i fotbal. Nudit se určitě nebudete. Takže, kdo máte rádi hudbu, tanec, sport, hry a legraci, pojďte si s námi společně užít prázdniny a zlepšit si kondičku. Těší se na Vás Káťa a Romana

Vodácko - turistický v Horažďovicích

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Pobytový tábor je určen klukům a holkám od 8 let, kteří mají rádi vodáctví, srandu, turistiku a s ním spojené aktivity. Tábor je určen pro děti s dobrou fyzickou kondicí! Děti si užijí spoustu legrace, získají nové zkušenosti, poznají zajímavé prostředí a nové kamarády. Ubytování: PROUD – Envicentrum Podbranský mlýn, pracoviště Domu dětí a mládeže Nábřežní 283 341 01 Horažďovice

Cesta kolem světa

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Příměstský tábor pro děti od 3. třídy ZŠ. Máte rádi angličtinu? Mrzí Vás, že si nemáte s kým anglicky povídat? Nebo byste rádi do tajů angličtiny pronikli a nedaří se Vám to? Přihlaste se k nám na tábor! Čeká vás angličtina zábavně a přirozeně, formou her. Žádné biflování slovíček a gramatiky :-) Cílem je nebát se mluvit, nebát se udělat i chybu, vždyť právě díky chybám se toho člověk hodně naučí. A když už je to cestování omezené, zkusíme si pocestovat alespoň v rámci našeho tábora. Poznáme tak různé anglicky mluvící kouty světa :-) Neujdou nám ale ani výlety do přírody, hry a co nejvíce času chceme strávit venku. V případě hezkého počasí samozřejmě zamíříme za koupáním. Je toho hodně před námi. Tak se těšíme. Bye bye!

Léto s keramikou

Obsazeno

16.08.2021 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Pro děti se zájmem o keramiku, tvoření, hry a toulky přírodou. Součástí bude také celodenní výlet.

Škatulata, škatulata hejbejte se

Obsazeno

16.08.2021 Příměstský tábor pro děti od 1. třídy ZŠ. Tábor je určen dětem, které mají zájem o pohyb, legraci, hry, plavání a spoustu jiných taškařic. Součástí bude celodenní výlet. Moc se na Vás těšíme!

Filtry

srpen 2021
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31