Den dětí s pohádkou za sportem

Spolu s dalšími tachovskými partnery jsme připravili úžasnou akci pro děti s názvem:

"Den dětí s pohádkou za sportem"

Přijďte si užít pohádkově sportovní den!

KDY? V neděli 2. června 2024
OD KOLIKA? 13:00 – 17:00 hod.
KDE? Muzeum Českého lesa v Tachově

Zábavné odpoledne pro celé rodiny se spoustou stanovišť:

Netradiční sporty | pohádková cesta | kreativní tvorba
překážková dráha | malování na obličej | florbal
lukostřelba | ukázka kynologie

Na děti čeká spousta stanovišť a malá odměna :)

Moderuje Moderuje Jakub Rada (z hitrádia FM Plus)

• Kód

• Název

Den dětí s pohádkou za sportem

• Termín konání

02.06.2024 13:00 - 17:00