Novinky

03.09.2020 Dny otevřených dveří letos nebudou!

Milí rodiče, mrzí nás to, ale s ohledem na epidemiologickou situaci jsme byli nuceni zrušit tradiční Dny otevřených dveří. Celý měsíc jsme tady ale pro Vás! Kontaktujte nás telefonicky či emailem, po předchozí domluvě je možná také osobní návštěva. Vaše Mraveniště.

01.09.2020 Nabídka zájmových útvarů 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok odtajněna! :-) V sekci Kroužky najdete jejich letošní finální přehled a od pátku 4. 9. budete moci přes svůj klientský účet děti (či sebe) do kroužků přihlašovat. Pro nedočkavce: již nyní je možné se přihlásit na projektový zájezd B-Art do městečka Úterý. Neváhejte, bude to krása!

23.02.2020 Nové MAILY zaměstnanců DDM Tachov

Pozor na nové maily! Původní mailové kontakty budou stále fungovat, ale jen do konce roku 2020!

23.02.2020 Platby - Pozor na správné uvedení Variabilního Symbolu!

Je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou a budeme vás považovat za dlužníky!

Klientský účet – online přihlašování

03.09.2020

DOPORUČUJEME:
Již nyní si můžete založit svůj klientský účet. Zítra se pak stačí do něj přihlásit a pohodlně zvolit Vámi vybrané kroužky.

Klientský účet-Registrace

POZOR:
Po registraci je nejprve nutné rozkliknout odkaz, který Vám přijde do mailu. Teprve poté Vás systém zaregistruje a Vy se můžete přihlásit.
Postup ONLINE přihlášení najdete v tomto článku či v sekci Dokumenty.


UPOZORŇUJEME:
Odkliknutím přihlášky ve Vašem klientském účtu není Vaše dítě automaticky přihlášeno. Přihláška musí být schválena pracovníky Mraveniště. Dokud se proces schvalování nespustí, v systému stále svítí, že je na kroužku volno (i když je kapacita již naplněna). Vyčkejte prosím na potvrzující email, pak máte jistotu, že jste přihlášeni. My se budeme snažit kroužky odsouhlasit co nejrychleji (začínáme od pondělka). Děkujeme za pochopení!