Novinky

04.01.2021 Aktuální informace v nové roce + VIDEA + Mravenčí BLOG

Nové Informace v novém roce - více v Událostech. Nová posilovací Videa najdete v rubrice: Volný čas v čase koronaviru / Sportovní AEROBIK! A mrkněte na rubriku Mravenčí BLOG!

18.11.2020 Jsme tu pro Vás!

Máme pro Vás nová videa (Kreativní - Rukodělný koutek, Ukulele, Sportovní Aerobik) vše najdete v rubrice Volný čas v čase koronaviru.... :)

01.09.2020 Nabídka zájmových útvarů 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok odtajněna! :-) V sekci Kroužky najdete jejich letošní finální přehled a od pátku 4. 9. budete moci přes svůj klientský účet děti (či sebe) do kroužků přihlašovat.

01.09.2020 .

Klientský účet

03.09.2020


Založte si svůj klientský účet, ze kterého můžete volně přihlašovat své děti na kroužky, tábory a některé akce.

Klientský účet-RegistracePOZOR:
Po registraci je nejprve nutné rozkliknout odkaz, který Vám přijde do mailu. Teprve poté Vás systém zaregistruje a Vy se můžete přihlásit.

Podrobný postup  ONLINE přihlášení!

UPOZORŇUJEME:
Odkliknutím přihlášky ve Vašem klientském účtu není Vaše dítě automaticky přihlášeno. Přihláška musí být schválena pracovníky Mraveniště. Dokud se proces schvalování nespustí, v systému stále svítí, že je na kroužku volno (i když je kapacita již naplněna). Vyčkejte prosím na potvrzující email, pak máte jistotu, že jste přihlášeni. My se budeme snažit kroužky odsouhlasit co nejrychleji (začínáme od pondělka). Děkujeme za pochopení!