Novinky

24.06.2020 Koloběžkový den 29.6.

Máš chuť koloběžkovat - více viz akce.

12.06.2020 POZOR - nový příměstský tábor!

Koloběžkování s úsměvem. Pro děti od 2. třídy - 6. třídy ZŠ. S koloběžkou tam i zpět, objedeme Tachov hned. Více v rubrice TÁBORY!

22.05.2020 Obnovení činnosti Mraveniště

Kroužky, které otevíráme, budou probíhat až do konce června!

09.03.2020 Kapacita Táborů!

Je nám líto, pokud se Vaše dítě nedostalo na Vámi zvolený tábor. U příměstských táborů je tradičně ohromný zájem o účast a není v našich silách uspokojit všechny žádosti. Snažíme se, aby nabídka táborů byla co nejširší. Letos jsme nabídku příměstských táborů rozšířili o dva. Děkujeme za pochopení.

06.03.2020 Klientský účet-Přihlášení

Klientský účet-Přihlášení

Střelecká liga tachovských škol

17.06.2020 V pořadí již devátý ročník „Střelecké ligy tachovských škol“ tento měsíc skončil posledním kolem. Místo původně osmi plánovaných proběhlo kvůli karanténě nakonec kol celkem sedm. S ohledem na nenadálou situaci se ale vše podařilo na výbornou. Dvě zmeškaná kola se nám podařilo nahradit a soutěž tak končí zkrácena jen o jedno jediné. Tuto středu 17. 6. se účastníci sešli při střelbě naposledy a následovalo vyhlášení vítězů obou kategorií: soutěže 3-členných družstev i soutěže jednotlivců.

Výsledky:
Soutěž 3-členných družstev
Zvítězila ZŠ Hornická (v součtu 1781 nastřílených bodů).
Na druhém místě se umístila ZŠ Zárečná (v součtu 1671 nastřílených bodů).
Na třetím místě skončila ZŠ Kostelní (v součtu 1483 nastřílených bodů).
 
Soutěž jednotlivců
Na 1. místě se umístil Tomáš KÖNIGSMARK (ZŠ Hornická - 608 nastřílených bodů), na 2. místě Josefína ŠÍCHOVÁ (ZŠ Zárečná – 552 nastřílených bodů) a na 3. místě skončil Miloslav BURDA (ZŠ Hornická – 530 nastřílených bodů).

Celkem se soutěže zúčastnilo 23 žáků ze tří tachovských základních škol.

Velký dík a pochvala patří všem zapojeným školám, zejména pak konkrétním dětem, které výpadek nezdolal, a většina z nich do soutěže opět naskočila. Střelecká liga si v prostředí tachovských škol vybudovala stabilní pozici a příští školní rok se tak bude psát jubilejní, desátý ročník. Těšíme se na naše první kulatiny a doufáme, že účast bude opět hojná.

Kolektiv zaměstnanců DDM Tachov


Střelecká liga - konečné výsledky po 7. kole 

Propozice a termíny - Střelecká liga 19/20