Novinky

23.11.2020 Zahájení činnosti stále odloženo!

Prezenční činnost DDM Tachov je stále do odvolání pozastavena! NOVÉ INFORMACE! Více v: UDÁLOSTI / Aktuální mimořádná vládní opatření.

18.11.2020 Jsme tu pro Vás!

Máme pro Vás nová videa (Kreativní - Rukodělný koutek, Ukulele, Sportovní Aerobik) vše najdete v rubrice Volný čas v čase koronaviru.... :)

01.09.2020 Nabídka zájmových útvarů 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok odtajněna! :-) V sekci Kroužky najdete jejich letošní finální přehled a od pátku 4. 9. budete moci přes svůj klientský účet děti (či sebe) do kroužků přihlašovat.

01.09.2020 .

Střelecká liga tachovských škol

17.06.2020 V pořadí již devátý ročník „Střelecké ligy tachovských škol“ tento měsíc skončil posledním kolem. Místo původně osmi plánovaných proběhlo kvůli karanténě nakonec kol celkem sedm. S ohledem na nenadálou situaci se ale vše podařilo na výbornou. Dvě zmeškaná kola se nám podařilo nahradit a soutěž tak končí zkrácena jen o jedno jediné. Tuto středu 17. 6. se účastníci sešli při střelbě naposledy a následovalo vyhlášení vítězů obou kategorií: soutěže 3-členných družstev i soutěže jednotlivců.

Výsledky:
Soutěž 3-členných družstev
Zvítězila ZŠ Hornická (v součtu 1781 nastřílených bodů).
Na druhém místě se umístila ZŠ Zárečná (v součtu 1671 nastřílených bodů).
Na třetím místě skončila ZŠ Kostelní (v součtu 1483 nastřílených bodů).
 
Soutěž jednotlivců
Na 1. místě se umístil Tomáš KÖNIGSMARK (ZŠ Hornická - 608 nastřílených bodů), na 2. místě Josefína ŠÍCHOVÁ (ZŠ Zárečná – 552 nastřílených bodů) a na 3. místě skončil Miloslav BURDA (ZŠ Hornická – 530 nastřílených bodů).

Celkem se soutěže zúčastnilo 23 žáků ze tří tachovských základních škol.

Velký dík a pochvala patří všem zapojeným školám, zejména pak konkrétním dětem, které výpadek nezdolal, a většina z nich do soutěže opět naskočila. Střelecká liga si v prostředí tachovských škol vybudovala stabilní pozici a příští školní rok se tak bude psát jubilejní, desátý ročník. Těšíme se na naše první kulatiny a doufáme, že účast bude opět hojná.

Kolektiv zaměstnanců DDM Tachov


Střelecká liga - konečné výsledky po 7. kole 

Propozice a termíny - Střelecká liga 19/20