Novinky

24.06.2020 Koloběžkový den 29.6.

Máš chuť koloběžkovat - více viz akce.

12.06.2020 POZOR - nový příměstský tábor!

Koloběžkování s úsměvem. Pro děti od 2. třídy - 6. třídy ZŠ. S koloběžkou tam i zpět, objedeme Tachov hned. Více v rubrice TÁBORY!

22.05.2020 Obnovení činnosti Mraveniště

Kroužky, které otevíráme, budou probíhat až do konce června!

09.03.2020 Kapacita Táborů!

Je nám líto, pokud se Vaše dítě nedostalo na Vámi zvolený tábor. U příměstských táborů je tradičně ohromný zájem o účast a není v našich silách uspokojit všechny žádosti. Snažíme se, aby nabídka táborů byla co nejširší. Letos jsme nabídku příměstských táborů rozšířili o dva. Děkujeme za pochopení.

06.03.2020 Klientský účet-Přihlášení

Klientský účet-Přihlášení

Tábory 2020!

29.06.2020
Milí rodiče, jsme velmi rádi, že se situace zklidnila a my můžeme uskutečnit všechny připravené příměstské a pobytové tábory. Stále však musíme dodržet určitá opatření.

U příměstských táborů je nutné dodat potvrzení o bezinfekčnosti, ne více než 1 den staré. Přineste jej prosím s sebou (nebo pošlete po dětech) první, tedy nástupní den tábora.

Upozorňujeme rodiče, že u pobytových táborů bude třeba dodat jak potvrzení o bezinfekčnosti, tak posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, obojí aktuální, nebude tedy stačit posudek z loňského roku! Děkujeme za pochopení.

Veškeré dokumenty najdete vždy na našich stránkách v sekci TÁBORY, když rozkliknete příslušný tábor, na který jste přihlášeni. 

Vedle toho je možné se na některé tábory stále HLÁSIT. V sekci TÁBORY najdete opět vše potřebné a dozvíte, kde jsou případně ještě volné kapacity. 

Pokud by Vás zajímaly aktuální podmínky pro příměstské tábory, pak se můžete podívat na odkaz zde
Koho by zajímaly aktuální podmínky pro pobytové tábory, jsou trochu delší, ale možno si přečíst zde.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat :-)

Těšíme se! Vaše Mraveniště.