Novinky

12.06.2020 POZOR - nový příměstský tábor!

Koloběžkování s úsměvem. Pro děti od 2. třídy - 6. třídy ZŠ. S koloběžkou tam i zpět, objedeme Tachov hned. Více v rubrice TÁBORY!

09.03.2020 Kapacita Táborů!

Je nám líto, pokud se Vaše dítě nedostalo na Vámi zvolený tábor. U příměstských táborů je tradičně ohromný zájem o účast a není v našich silách uspokojit všechny žádosti. Snažíme se, aby nabídka táborů byla co nejširší. Letos jsme nabídku příměstských táborů rozšířili o dva. Děkujeme za pochopení.

06.03.2020 Klientský účet-Přihlášení

Klientský účet-Přihlášení

24.02.2020 Nový WEB

Rozjíždíme nové stránky... Možnost ONLINE PŘIHLÁŠENÍ poprvé v provozu od 5. 3. 2020 s nabídkou táborů na léto 2020! Od školního roku 2020/2021 (od září 2020) bude přihlašování na kroužky a tábory pouze ONLINE!

23.02.2020 Nové MAILY zaměstnanců DDM Tachov

Pozor na nové maily! Původní mailové kontakty budou stále fungovat, ale jen do konce roku 2020!

Tábory 2020!

29.06.2020
Milí rodiče, jsme velmi rádi, že se situace zklidnila a my můžeme uskutečnit všechny připravené příměstské a pobytové tábory. Stále však musíme dodržet určitá opatření.

U příměstských táborů je nutné dodat potvrzení o bezinfekčnosti, ne více než 1 den staré. Přineste jej prosím s sebou (nebo pošlete po dětech) první, tedy nástupní den tábora.

Upozorňujeme rodiče, že u pobytových táborů bude třeba dodat jak potvrzení o bezinfekčnosti, tak posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, obojí aktuální, nebude tedy stačit posudek z loňského roku! Děkujeme za pochopení.

Veškeré dokumenty najdete vždy na našich stránkách v sekci TÁBORY, když rozkliknete příslušný tábor, na který jste přihlášeni. 

Vedle toho je možné se na některé tábory stále HLÁSIT. V sekci TÁBORY najdete opět vše potřebné a dozvíte, kde jsou případně ještě volné kapacity. 

Pokud by Vás zajímaly aktuální podmínky pro příměstské tábory, pak se můžete podívat na odkaz zde
Koho by zajímaly aktuální podmínky pro pobytové tábory, jsou trochu delší, ale možno si přečíst zde.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat :-)

Těšíme se! Vaše Mraveniště.