Novinky

22.05.2020 Obnovení činnosti Mraveniště

Kroužky, které otevíráme, budou probíhat až do konce června! Děkujeme

09.03.2020 Kapacita Táborů!

Je nám líto, pokud se Vaše dítě nedostalo na Vámi zvolený tábor. U příměstských táborů je tradičně ohromný zájem o účast a není v našich silách uspokojit všechny žádosti. Snažíme se, aby nabídka táborů byla co nejširší. Letos jsme nabídku příměstských táborů rozšířili o dva. Děkujeme za pochopení.

06.03.2020 Klientský účet-Přihlášení

Klientský účet-Přihlášení

Tábory budou!

19.05.2020
Milí rodiče,

trošku se nám vyjasnila situace s tábory, a pokud se nezmění epidemiologická situace, tak můžeme tábory příměstské i pobytové odjet za zpřísněných hygienických podmínek.
Ty se budou ještě upravovat, ale pro představu, jsou velmi podobné režimu ve školách, školkách a běžně venku.

V tuto chvíli Vás prosíme, kdo tak ještě neučinil, dodejte nám podepsané originály přihlášek!
Pokud jste na tábor přihlášeni a ještě jste neplatili (všichni - vy i my jsme čekali, zda tábory vůbec budou), tak Vás prosíme o provedení platby v co nejkratším termínu, ať víme, že s Vámi můžeme na 100% počítat.

Vedle toho je možno se na některé tábory dále HLÁSIT – příměstské jsou nyní zcela plné, ale u pobytových máme ještě volné kapacity. Podívejte se prosím na naše stránky, v sekci TÁBORY najdete vše potřebné 

Upozorňujeme rodiče, že u pobytových táborů bude třeba dodat jak potvrzení o bezinfekčnosti, tak posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, obojí aktuální, nebude tedy stačit posudek z loňského roku! Děkujeme za pochopení.

Pokud by vás zajímaly aktuální podmínky pro příměstské tábory, pak se můžete podívat na odkaz zde
Koho by zajímaly aktuální podmínky pro pobytové tábory, jsou trochu delší, ale možno si přečíst zde.