Ukončení pravidelné zájmové činnosti

Milí rodiče,

naše kroužky se s posledním květnovým týdnem uzavřely a my jsme tento školní rok završili akcí Den dětí za sportem a pohádkou, jejíž jsme byli hrdou součástí. Těší nás, kolik lidí si v neděli 4. 6. do muzejní zahrady našlo cestu. Podle rozdaných odměn (famózních dortových lízátek od naší externí kouzelnice Lucie Milbachové) prošlo branami muzejní zahrady minimálně  400 dětí!!!
Fotky z akce ZDE

Máme za sebou velmi úspěšný a na akce bohatý školní rok, a to především díky vám a vašim dětem! Děkujeme za vaši přízeň, díky ní má naše práce smysl.

Ale ještě nekončíme! V pátek 30. 6. přijďte s dětmi po rozdání vysvědčení k nám do Mraveniště. Za pěkné vysvědčení od nás děti dostanou něco na zub.

Mimo to se budeme těšit na viděnou buď na některém z našich táborů, nebo pak na akcích a kroužcích v příštím školním roce.

Přejeme vám krásné léto!

Kolektiv Mraveniště