Novinky

29.03.2021 Novinky

Nové akce: Dětský den s Mraveništěm; AKTIVITY DO 10 DĚTÍ; zacvič si ONLINE CVÍČO s Dášou; Úspěch: SP Aerobik - STÁLE V POHYBU; dále také: Malovací akce; Mrkněte do rubriky Tábory: TÁBORY – LÉTO 2021; Nová postupně vznikající rubrika: CO KDY KDE; Nové video - DISTANČNÍ výuka: PROMO VIDEO - online Aerobik+ZUMBA; Nové Informace: Mravenčí BLOG

01.03.2021 Máme nový Vnitřní řád DDM Tachov

Jsou v něm nově upraveny podmínky vratek za kroužky, tábory a jiné akce.

01.09.2020 Nabídka zájmových útvarů 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok odtajněna! :-) V sekci Kroužky najdete jejich letošní finální přehled a od pátku 4. 9. budete moci přes svůj klientský účet děti (či sebe) do kroužků přihlašovat.

01.09.2020 .

Mravenčí deníček

01.06.2021

  Mravenci se v Mraveništi nudili a tak vymýšleli, jak by se zabavili. A dali dohromady 20 úkolů, které jsou zábavné, poučné, výletní nebo tvořivé. Od každého trochu. Tak vznikl Mravenčí deník. A protože u lumpáren a úkolů je lepší, když jsou k tomu parťáci, potřebujeme Vaše děti.  Deník je pro ně dárkem ke Dni dětí a zároveň nápadníkem na aktivní trávení volného času.  
  Projděte si ho společně, zda by měly o jeho plnění zájem. Za splnění úkolů budou dostávat samolepky - mravenčí lajky. Vše je dobrovolné, ale jak jednou začnete, chtělo by to dotáhnout aspoň na toho bronzového!  Pro lajky si mohou děti chodit celý červen, přes prázdniny tady budeme omezeně, spíše v době táborů, a pak opět naplno v září.

  Vše důležité najdete v deníku samotném.
  Tak pojďte do toho a nenechte v tom mravence samotné! 


Kdo ještě nemá Deníček, tak honem do Mraveniště.

Jsme tu pro Vás!
Recepce PO - ČT od 15 do 17h (do 10.6.2021).


Možnost prohlédnout si deníček máte zde:

Mravenčí deníček - obálka 

Mravenčí deníček - úkoly