29.03.2021 Novinky

TÁBORY AKTUÁLNĚ; INFO PRO STUDENTY; MRAVENČÍ DENÍČEK Nová postupně vznikající rubrika: CO KDY KDE; Mravenčí BLOG

01.03.2021 Máme nový Vnitřní řád DDM Tachov

Jsou v něm nově upraveny podmínky vratek za kroužky, tábory a jiné akce.

01.09.2020 .

TÁBORY LÉTO 2021 AKTUÁLNĚ

13.07.2021
Milí rodiče,
prázdniny se přiblížily a s nimi i naše letní tábory. Na všechny děti už se moc těšíme! Aby vše proběhlo hladce, s co možná největším ohledem na zdraví všech, prosíme o dodržení několika zásadních bodů. Na začátku tábora bude nutné doložit:

Budete muset doložit:

1) Nástupní list (bezinfekčnost) - možnost ke stažení
2) Kopii kartičky pojišťovny
3) Doklad (certifikát) o negativním výsledku na COVID-19 (PCR, POC, ...)!!!

4) U pobytových táborů
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte  (od lékaře)!!!

add 3) Více k dokládání negativního výsledku:
  1. Negativní PCR test - starý max. 7 dní před odjezdem/začátkem (z odběrového místa).
  2. Negativní Antigenní test - starý max. 3 dny před odjezdem/začátkem (z odběrového místa).
  3. Potvrzení o očkování - 22 dní od první dávky (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
  4. Osvědčení o prodělaném covidu - platí max. 180 dní (postačí pozitivní test z té doby, nebo potvrzení lékaře)
  5. Poslední variantou, která přichází v úvahu, je testování přímo před odjezdem před zraky pořádající osoby.

6 testů v měsíci máte ZDARMA na náklady pojišťovny - 2x PCR a 4x Antigenní test! Proto se nemusíte bát, že byste někde něco dopláceli. U týdenních táborů nebude potřeba už žádné další testování během pobytu.

Bezpečnost vašich dětí je pro nás na prvním místě. Velmi se proto přimlouváme za PCR test, ideálně max. 72 h před táborem (test z pátku nebo soboty). Je to nejjednodušší varianta, která nám umožní bezpečný a zároveň bezproblémový průběh tábora. Zajistí nám totiž volný vstup na koupaliště a jiná sportoviště po celý týden. U antigenních testů, pokud se rozhodneme jít například na koupaliště, bychom museli děti v průběhu tábora znovu přetestovat. Prosíme, zvažte tedy v tomto směru vaše možnosti. Děkujeme.

Možnost testování v Tachově (nezapomeňte se včas objednat):  https://www.labweb.cz/book/covid-19

Certifikát o absolvovaném testu prosím přineste vytištěný k nástupu na tábor. Bez tohoto dokumentu Vás nemůžeme na tábor vzít! Berte to jako minimum, které musíme všichni udělat, aby si Vaše děti mohly tábor užít tak, jako tomu bylo v předešlých letech. Těšíme se na Vás !!!

Info pro školy - prázdninový provoz

POZOR při NÁVRATU Z DOVOLENÉ ZE ZAHRANIČÍ těsně před nástupem na tábor !!!
Podímnky k přečtení ZDE:
INFO pro školy - režim návratu ze zahraničí

V případě nejasností nás kdykoliv kontaktujte!

Na všechny táborníky už se moc těšíme! :-)

Pozn:

Ve Vnitřním řádu DDM Tachov, si určitě přečtěte sekci platnou právě pro tábory. Uklidní Vás určitě pravidla stran placení. Je jasně určeno, že o své peníze v případě pokračujících nepříznivých pandemických podmínek nikdo nepřijdete. Přečtěte si však pečlivě veškeré instrukce, ať máte jasno :-)

NOVÝ Vnitřní řád DDM Tachov - platný od 1.3.2021