Novinky

29.03.2021 Novinky

Nové akce: Akce PŘESILOVKA; zacvič si ONLINE CVÍČO s Dášou; Úspěch: SP Aerobik - STÁLE V POHYBU; dále také: Malovací akce; Mrkněte do rubriky Tábory: TÁBORY – LÉTO 2021; Nová postupně vznikající rubrika: CO KDY KDE; Nové video - DISTANČNÍ výuka: PROMO VIDEO - online Aerobik+ZUMBA; Nové Informace: Mravenčí BLOG

01.03.2021 Máme nový Vnitřní řád DDM Tachov

Jsou v něm nově upraveny podmínky vratek za kroužky, tábory a jiné akce.

01.09.2020 Nabídka zájmových útvarů 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok odtajněna! :-) V sekci Kroužky najdete jejich letošní finální přehled a od pátku 4. 9. budete moci přes svůj klientský účet děti (či sebe) do kroužků přihlašovat.

01.09.2020 .

TÁBORY LÉTO 2021

01.03.2021
Milí rodiče,
i letos pro děti nadšeně chystáme letní TÁBORY! Věříme, že do léta se situace uklidní a my budeme moci všech 11 naplánovaných táborů uskutečnit. Těšit se můžete na 9 příměstských a 2 pobytové :-)

Důležité termíny:

  • V pondělí 1.3. ve 14:00h zveřejníme na našem webu táborovou nabídku
 
  • Ve středu 3. 3. v 17:00 spustíme ONLINE PŘIHLAŠOVÁNÍ!!!
Zároveň s tím zvěřejníme i nový Vnitřní řád DDM Tachov, kde si určitě přečtěte sekci platnou právě pro tábory. Uklidní Vás určitě pravidla stran placení. Je jasně určeno, že o své peníze v případě pokračujících nepříznivých pandemických podmínek nikdo nepřijdete. Přečtěte si však pečlivě veškeré instrukce, ať máte jasno :-)

NOVÝ Vnitřní řád DDM Tachov - platný od 1.3.2021 

Vzhledem k vysokému zájmu o příměstské tábory opět platí, že maximální počet, na něž můžete své děti přihlašovat, jsou DVA. V případě zájmu o další prosím kontaktujte daného vedoucího. Pokud bude volná kapacita, je možné se na třetí tábor po dohodě s ním přihlásit.

Upozornění:
U některých táborů může být přihlédnuto také k předchozí návštěvnosti dětí v kroužcích (v letech minulých), protože na tuto činnost přímo navazují.

V případě nejasností nás kdykoliv kontaktujte!

Na všechny táborníky už se moc těšíme! :-)