Novinky

04.01.2021 Aktuální informace v nové roce + VIDEA + Mravenčí BLOG

Nové Informace v novém roce - více v Událostech. Nová posilovací Videa najdete v rubrice: Volný čas v čase koronaviru / Sportovní AEROBIK! A mrkněte na rubriku Mravenčí BLOG!

18.11.2020 Jsme tu pro Vás!

Máme pro Vás nová videa (Kreativní - Rukodělný koutek, Ukulele, Sportovní Aerobik) vše najdete v rubrice Volný čas v čase koronaviru.... :)

01.09.2020 Nabídka zájmových útvarů 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok odtajněna! :-) V sekci Kroužky najdete jejich letošní finální přehled a od pátku 4. 9. budete moci přes svůj klientský účet děti (či sebe) do kroužků přihlašovat.

01.09.2020 .

Ulov si svůj kamínek! - NOVÉ INDICIE

08.01.2021

Milé děti, nachystali jsme pro Vás překvapení - naše originální kamínky. Utíkejte si je ulovit! 

V první etapě jste se vydávali na ZÁPAD a VÝCHOD, teď na vás čekají ukryté na zbývajících dvou světových stranách. A pozor, opět je to limitovaná edice, časově omezená! :-)

Návod:

  1. Vyber si světovou stranu SEVER nebo JIH a rozlušti přiložené indicie. Neboj se, je to bezpečné :-)
  2. Najdi poklad s kamínky.
  3. Vyber si nejkrásnější kamínek s číslem z druhé strany.
  4. Zapiš se na přiložený pergamen k číslu z kamínku.
  5. Kamínek si ponech, vyfoť se s ním a nasdílej s rodiči na Facebooku pod hashtagem: #kaminkyddmtc, nebo pošli na mraveniste@ddmtachov.cz, nebo na Whatsapp:    tel. číslo 731495038
Když ulovíš kamínky postupně ze všech světových stran, čeká tě v DDM odměna! :-)

První část hry už je za námi a aktuální etapa končí 22. 1. 2021! 

BONUS! Máš-li chytrý telefon či hodinky, zašli nám snímek trasy (obrazovky) z appky, která zaznamená vaši aktivitu při hledání.

PRVNÍ POMOC! :-) Není ti něco jasné, nedaří se ti rozluštit indicie či potřebuješ poradit? Jsme tady pro tebe na telefonním čísle 731 795 038. Volej, piš či se ozvi přes WhatsApp. Na druhém konci se ozve Léňa.


DRUHÁ ETAPA: INDICIE
  1. SEVER: Tam, kde vojáci bývali, psi by na vás dnes štěkali, zda na procházku byste je nevzali. (P.S. - svačinek a nějaký psí pamlsek s sebou:-)) 
  2. JIH: Vysoký bod Tachova zvolit musíš, hledej v místech, kde svatost tušíš. Jak tam člověk pro kamínky uhání, panenka Marie ho při tom ochrání.